صفحه اصلی > اخبارسلامت 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه عملی سالمندان در معاونت بهداشتی دانشگاه

برگزاری کارگاه عملی سالمندان در معاونت بهداشتی دانشگاه

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان، کارگاه آموزشی خدمات سلامت سالمندی در معاونت بهداشتی دانشگاه تشکیل شد.

باتوجه به افزایش جمعیت سالمندان درکشور ومتعاقب آن دراستان همدان  با 10.8 درصد یکی ازبرنامه های آموزشی این معاونت برگزاری کارگاه خدمات سلامت سالمندی می باشد. این گارکاه عملی در معاونت بهداشتی برای کارشناسان سالمندان ومیانسالان ، تغذیه ، سلامت روان و مسئولین بهداشت خانواده شهرستان های همدان، کبودراهنگ و بهار برگزار گردید .دراین کارگاه که باحضور سالمندان بنیاد فرزانگان استان برگزار شد ایتدا دکتر عطایی به اهمیت دوران سالمندی و مراقبتهای آنها پرداخت ودر ادامه خانم دکتر نوری مدیر گروه سلامت جمعیت وخانواده در مورد اهداف کارگاه صحبت کرد.

در ادامه جلسه آموزش عملی کار با سالمندان در سه گروه تغذیه و سلامت روان و پیشگیری از سقوط در سه کلاس جدا برگزار گردید و تمامی کارشناسان بصورت عملی با نحوه مراقبتهای سالمندان آشنا شدند و در پایان نیز به نقاط قوت و ضعف برنامه عملی و کار گروهی اشاره شد. لازم به ذکر است که مدیر گروه تغذیه وزارتخانه خانم دکتر ترابی و آقای وفایی مدیر گروه سلامت روان استان کردستان به عنوان مدرس در این جلسه حضور داشتند .

 


١١:٣٧ - 1397/11/01    /    شماره : ٩١٣٨٣    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج