صفحه اصلی > اخبارسلامت 


  چاپ        ارسال به دوست

چانه زنی های دکتر امیری و دکتر خیراندیش جواب داد

شهردار جوان همدان، مجوز پروانه ساخت مراکز نواب، آموزش بهورزی و پایگاه سلامت الزهرا را صادر کرد

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان همدان، در جلسه مشترک این معاونت با مهندس صوفی شهردار همدان، بالاخره دستور ساخت مراکز نواب، آموزش بهورزی و پایگاه سلامت الزهرا صادر شد.

این جلسه به ریاست شهردار همدان و با حضور معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان برگزار گردید و موضوعات مختلفی مطرح شد صوفی شهردار همدان از همکاران حوزه حقوقی دانشگاه درخواست کرد تا جلسه دیگری در ارتباط با مشکلات دانشگاه علوم پزشکی استان با شهرداری برگزار شود و مشکلات این دو حوزه برای همیشه تعیین تکلیف و مرتفع گردد.

شهردار جوان همدان که به تازگی این مسئولیت را پذیرفته است گفت: شهرداری علاوه بر وظایف عمرانی وظایف دیگری را نیز عهده دار می باشد که یکی از این وظایف رسیدگی به حوزه سلامت مردم می باشد و قول داد در این زمینه همکاری ها و تعاملات لازم را با تک تک معاونت های دانشگاه علوم پزشکی داشته باشد.

دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه که به شدت در ماه های گذشته پیگیر طرح های عمرانی حوزه بهداشت استان می باشد بیان کرد: در 14 ماه گذشته به اندازه 30 سال در حوزه بهداشت استان همدان کار انجام شده است و اگر ساخت و ساز این 3 مرکز تا چند روز آینده شروع نشود با توجه به مشکلات اقتصادی که وزارت بهداشت با آن مواجه است هزینه تخصیص داده شده به وزارت برگشته و تا چند سال آینده ساخت این پروژه ها به تاخیر خواهد افتاد بنابراین لازم است تا شروع ساخت این پروزه ها تا نیمه اسفند ماه تعیین تکلیف شود.

در پایان مهندس صوفی با همفکری و مشورت کارشناسان خود، دستور داد تا پروانه ساخت این سه مرکز در هفته آتی آماده شده و ساخت و ساز مراکز بیش از این به تاخیر نیفتد.


١٢:٠٧ - 1396/11/25    /    شماره : ٦٤٨٣٣    /    تعداد نمایش : ١٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج