صفحه اصلی > اخبارسلامت 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت روز جهانی کودک برگزار شد

دیدار عاشقانه کودکان با معاون بهداشتی

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشتی و مرکز بهداشت استان همدان، به مناسبت روز جهانی کودک مدیر و بچه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میدان شاهد همدان مهمان دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه شدند.

دکتر امیری ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار دوستانه برای کودکان در مورد بهداشت دهان و دندان، بهداشت فردی و مسئولیت های اجتماعی که باید در آینده داشته باشند صحبت کرد وی افزود: شعار امسال وزارت بهداشت برای هفته کودک " رشد و تکامل همه جانبه کودک" می باشد لذا کارکنان بهداشتی برای تحقق این شعار سال هاست که زحمتهای فراوان می کشند.

دکتر امیری از کودکان خواست تا بیشتر در فعالیت های اجتماعی مشارکت داشته باشند چرا که شروع فعالیت های اجتماعی از مدرسه می باشد وی افزود: در زمان کودکی ما تاکید والدین فقط بر تحصیل بود اما امروز اتفاق بسیار خوبی در بین خانواده ها افتاده است و کودکان می توانند در کلاس های فوق برنامه شرکت کنند خواسته دیگری امیری از کودکان بر انجام فعالیت های فیزیکی بود تا در آینده دچار بیماری های قلبی عروقی و دیابت نشوند.

در پایان این دیدار معاون بهداشتی هدایایی را تقدیم کودکان کرد و البته از طرف بچه ها، عروسک های دارا و سارا که نماد ملی ایران هستند را دریافت نمود.


١٠:٠٧ - 1396/07/20    /    شماره : ٥٥٢٧٧    /    تعداد نمایش : ١١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج